Projektowanie stron internetowych

Najczęściej zadawane pytania

Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz odpowiedziami na nie. Jeżeli umieszczone poniżej informacje okażą się niewystarczające, zapraszamy do kontaktu.

1
Chcę zamówić stronę. Ile to kosztuje?
Cena zależy od wielu czynników. Stworzenie relatywnie prostej strony takiej jak np. wizytówka firmy to kwota rzędu kilkuset złotych, natomiast zaawansowany sklep internetowy, system CRM lub CMS z zaawansowaną konstrukcją bazy danych, których czas stworzenia przekracza kilka tygodni to kwoty rzędu paru tysięcy złotych. Skontaktuj się z nami w celu wyceny interesującego Cię projektu.
2
Ile trwa stworzenie strony internetowej?
Stworzenie prostej strony jak np. wizytówka firmy z paroma statycznymi stronami i formularzem kontaktowym zajmuje ok. tygodnia pracy. Natomiast zaprojektowanie zaawansowanych aplikacji webowych, sklepów internetowych z podłączeniem do porównywarek cenowych lub portali aukcyjnych, dedykowanych systemów CRM i CMS to okres od dwóch tygodni do nawet trzech lub sześciu miesięcy. Wszystko zależy od specyfikacji i wymagań projektowych.
3
Czy otrzymam fakturę VAT i dokumentację?
Oczywiście otrzymają Państwo zarówno fakturę VAT (jesteśmy legalnie działającą firmą) jak i niezbędną dokumentację w przypadku większych aplikacji. Dokumentacja składa się zazwyczaj z dokumentacji funkcjonalnej opisującej sposób działania aplikacji, dokumentacji technicznej opisującej użyte klasy i funkcje, które aplikacja wykorzystuje w swoim kodzie źródłowym oraz graficzny schemat bazy danych.
4
Co z gwarancją i ewentualnymi poprawkami?
Otrzymują Państwo 5-letnią gwarancję na wykonany przez nas projekt. Oznacza to, że wszelkie usterki wykryte już na etapie funkcjonowania strony usuwamy za darmo. Gwarantujemy również pełną opiekę nad stroną, tzn. nie zostawiamy Państwa samych z aplikacją co oznacza, że w przypadku gdyby chcieli Państwo dodać nowe funkcjonalności bądź zmienić działanie istniejących to zobowiązujemy się do pełnej współpracy, oczywiście w ramach nowej umowy.