Projektowanie stron internetowych

O firmie

Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszej firmy

Działamy na rynku od niedawna, jednak naszą ambicją jest zostać lokalnym liderem w branży usług tworzenia stron internetowych.

Tematyką projektowania stron www zajmujemy się już od ponad dekady i silni zdobytą przez ten czas wiedzą i doświadczeniem pragniemy realizować projekty i firmować je naszą własną marką.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, stawiamy na jakość i profesjonalizm, bo od tego zależy zarówno Państwa jak i nasz sukces.
Aby spełniać oczekiwania klientów cały czas doskonalimy swoje umiejętności poprzez wdrażanie najnowszych rozwiązań, obserwację rynku, śledzenie najnowszych trendów, czytanie blogów i innych materiałów eksperckich.

Do wykonanych aplikacji webowych zawsze dostarczamy dokumentację techniczną (opis kodu) oraz funkcjonalną, wcześniej zaś naszych Klientów zabezpieczamy uczciwymi umowami opartymi na przejrzyście określonych zasadach. Prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą (wystawiamy faktury VAT), pracujemy w oparciu o licencjonowane oprogramowanie takich firm jak Adobe czy Microsoft, wiemy bowiem jak ważna w biznesie jest uczciwość i solidność.

Wyrażamy głębokie przekonanie, że współpraca z Softicon będzie dla Państwa przyjemnościa oraz dostarczy wymiernych korzyści.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!